Genel Bakış

Sistem Özelliklerine Genel Bakış

FeCommerce Akıllı E-ticaret Sistemi, ileri teknoloji gelişmiş özellikler ve basit kullanım arayüzü ile e-ticaret süreçlerinizi inanılmaz kolaylaştırarak tüm ihtiyaçlarınızı bir bütün olarak size sunar.

 

Fiyatları Sadece Üyeler Görsün

Sağlık Bakanlığı tarafından verilen kanun teklifinin yasalaşması ile sağlık malzeme ürün satışlarında fiyatları sadece üyeler görebilecektir.

FeCommerce E-ticaret sistemi ile bu özellik varsayılan olarak gelmektedir. Bu özellik bulunmayan e-ticaret siteleri yasal çerçevede cezai işleme tabi tutulacaktır.

Yıllarca emek vererek e-ticaret uygulamalarınızı web gibi son derece rekabet içeren rekabetçi ortamlarda kötü duruma düşürecek eylemlerden kaçınmanız çok önemlidir. FeCommerce E-ticaret Sistemi genel ayarlar bölümünde sadece bir tık ile fiyatları sadece müşterilerinize yani üyelik girişi yapan müşterilerinize veya daha da kolaylaştırarak Facebook girişi yapan müşterilerinize anın göstermekte veya gizlemektedir. Herşey hiçbir şekilde yardıma ihtiyaç duymadan sizlerin kontrollerinde gerçekleşmektedir.

Kullanımı Kolay Gelişmiş Özellikler

Günümüz şartlarına uyum sağlayarak, rakiplerinizi geride bırakmanın şartlarından bazıları esneklik ve verimliliktir. FeCommerce benzersiz sanal mağaza altyapısı hiç durmadan sürekli kendini bu rekabet ortamında sizleri en iyi yapmak için kendini yeniler, yeni teknolojileri anında sizlerin hizmetine sunarak her zaman ileride olmanızı sağlar.

Her zaman ve her şartta başarabilmek bir sanattır. Hedeflerinize ulşamak ancak profesyonel ekiplerle ve yılların tecrübesinin yazılıma doğru aktarımı ile başarılabilir.

E-ticaret sisteminizin kullanımı ve özelliklerini günlük hayatta kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Özel eğitimli eleman istihdamı gerektirmez, herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir yapı için sizde hiç vakit kaybetmeden FeCommerce dünyasına adım atmalısınız.

 

  • Yılların tecrübesini sizlere anında ulaştırma,
  • 100'lerce özellik,
  • E-ticaret için ihtiyaç duyabileceğiniz herşey,
  • Ücretsiz demo ve eğitimler

BKM Express İle Tam Güvenlik

BKM Express, kart bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapabileceğiniz ve para gönderebileceğiniz bir çözümdür. Bunun için kart bilgilerinizi BKM Express uygulamasına kaydetmeniz yeterlidir. Üstelik BKM Express, kart bilgilerinizin tümünü almaz. Sadece kart numaranızın ilk 6 ve son 4 rakamını ve güvenlik kodunu girmeniz yeterlidir.

BKM Express ile online alışverişlerde kullanılmak üzere tasarlanmış bir ödeme sistemi altyapısı sunuyoruz. Biz mevcut sistemin oldukça güvenli olduğuna ikna olduk. Bunun iki önemli sebebi var;

Kredi kartı veya banka kartı ile yapılan alışverişlerde en önemli konu, kart üzerinde yer alan kart numarası, kart son kullanım tarihi, güvenlik kodu gibi provizyon için gerekli olan bilgilerin güvenliğidir. Özellikle sık online alışveriş yapıyorsanız, bu bilgileri ne kadar çok kullanırsanız kart bilgilerinizin kötü niyetli kişilerin eline geçme ihtimalini artırıyorsunuz demektir. Online alışverişte ödemeyi BKM Express aracılığıyla yaparsanız, sistem size bir kere kaydınızı yaptırdıktan sonra üye işyerlerinde bir daha kart numaranızı paylaşmadan işlem yapmanıza veriyor ve bu riski oldukça azaltıyor. İkinci sebep ise, sistem ödeme teyidi için bankada kayıtlı cep telefonunuz aracılığıyla SMS teyidi yaptırıyor ki, bu da kötü niyetli kişilerin kart bilgilerinizin yanısıra GSM abonelik hizmetlerinize de erişimini gerektirdiği için olasılığı daha da azaltıyor.

FeCommerce SEO

FeCommerce SEO çalışması ile Tanıtım yazıları, bir ürün, hizmet ya da sitenizi tanıtan ve içerisinde tanıttığı alana doğru bilgiler içeren bir SEO uygulaması olup son günlerde en garantili yöntemler arasında bulunmaktadır.

Markalar e-ticaret siteleri üzerinden daha kolay ve hızlı şekilde satış oranları yakalamaktadır. Markanın bilinir bir isme sahip olması ziyaretçi/satış orantısını da daha yüksek oranlara taşımaktadır. İnternet üzerinden satın alma süreleri 1-10 dakika arasında değişirken mağaza içerisinde satın alma / karar verme süreleri 5-30 dakika arasında sürmektedir.

– Stok ve Teslimat Kolaylığı

E-ticaret siteleri üzerinden yapılan satışlarda stok takibi, yönetimi ve kontrolü daha kolayken mağazacılık anlayışında yer alan periyodik olarak sayımlar, kontrollere gerek kalmamaktadır. Teslimat sürecinde ise hızlı kargo çözümleri sayesinde teslimat süreleri de minimum sürelere indirilmektedir.

– Mağaza ve Personel Giderleri

Normal bir mağazanın idame ettirilmesi için birçok gider yer almaktadır. Bunların en önemlileri personel, mağaza, elektrik, su, iklimlendirme ve daha birçoğu bulunmaktadır.

FeCommerce Mobil SEO

FeCommerce Mobil SEOsosyal paylaşım butonlarını doğru yerlerde kullanır. Dünya lideri şirketlerin araştırmaları, insanların %25’inin, ürünün yakınında sosyal medya butonunu gördükleri için satın alma işlemini gerçekleştirmediğini gösteriyor. Özellikle ürün kategori ve detay sayfalarınızda, sosyal paylaşım butonlarını “Satın Al” butonlarından olabildiğince uzakta konumlandırmaya özen gösterinr.

Google geçen yılın nisan ayında bir güncelleme yaptı ve mobil uyumlu olmayan siteleri uyarmaya başladı. Artık mobil uyumlu olan ile olmayan arasında büyük bir fark olacak. Bu e-ticaret siteleri açısındanoldukça önemli bir güncelleme. FeCommerce E-Ticaret değilde M-Ticaret’e gidilen bu dönemde mobil trafiğin artması satışlara da paralel olarak yansımak için tam altyapı uyumludur. Bunu dikkate alan FeCommerce e-ticaret siteleri diğerlerine göre daha avantajlı olacaktır. Mobil dostu olmanın üç ana kuralı vardır. Duyarlı tasarım, dinamik hizmet veren sayfalar ve mobil için atanmış URL’ler.

FeCommerce Sosyal SEO

Sosyal mecraları mağaza vitrini olarak görmeyen FeCommerce paylaşımın psikolojisini öğrenerek işe başlar. İnsanlar ürünlerini değil, duygularını paylaşırlar. Tüm araştırmalar, sosyal medya paylaşımlarının; heyecan, korku, sevinç, eğlence, endişe ve değer yaratma güdülerinin sonucunda ortaya çıktığını gösterir. Bu yüzden ürün FeCommerce Mobil SEO Sistemi ile paylaşımlarınızı, haftalık planlarınızda minimumda tutmaya çalışır ve markanızı sosyal medyada “onlardan biri” haline getirir.

FeCommerce Sosyal SEO paylaşım butonlarını doğru yerlerde kullanır. Tüm araştırmalar, insanların %25’inin, ürünün yakınında sosyal medya butonunu gördükleri için satın alma işlemini gerçekleştirmediğini gösteriyor. FeCommerce Sosyal SEO ürün kategori ve detay sayfalarınızda, sosyal paylaşım butonlarını “Satın Al” butonlarından olabildiğince uzakta konumlandırmaya özen gösterir.

İnsanlar davranışsal olarak çoğunluğa ayak uydurmaya yatkındırlar. FeCommerce Sosyal SEO, sosyal mecralardaki bilinirliğinizi kullanarak otomatik olarak bu bilinirliğin sayıca artmasını kesinleştirir. Bunun en iyi yollarından bir tanesi takipçilerinize teşekkür etmektir. Sosyal mecralardan ve e-ticaret sitenizden “X sayıdaki takipçinize teşekkür ederiz” demekten çekinmeyin. Bunu bir yazıyla, görselle ya da video ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Daha fazla insana ulaştığınızı göreceksiniz.

Ödeme Altyapıları

FeCommerce Akıllı E-ticaret Paketleri, müşterilerinize sipariş aşamasında birden çok ödeme yöntemleri sunmanıza imkan tanır. BKM Express ile tam uyumlu olması sayesinde tüm banka altyapıları ile entegre çalışır ve alternatif ödeme seçeneklerini destekler. Tam güvenli ödeme sistemleri ve altyapısına sahip olan BKM Express ile tam entegre çalışan FeCommerce E-Ticaret Sistemleri sizlere tam güvenli ödeme sistemlerini anında ve aynı sitede tüm bankalar için satışa hazır hale getirir.

 

Tüm banka sanal POS altyapıları
Mobil Ödeme (Turkcell, Vodafone, Avea)
Banka Havale/EFT

Kapıda Ödeme

Tasarım Değiştirici

Tasarım Renkleri Üst Bölüm Renk Seçimi Yerleşim Biçimi Dikdöertgen Biçimi İçin Seçimler