Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular bölümünde merak FeCommerce Sistemi ile merak ettiklerinizi okuyabilirsiniz. Diğer sorularınız için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

FeCommerce Akıllı E-ticaret sistemlerinin yıllık lisans bedeli 750 TL + KDV dir.

İlk yıl bu ücret satış fiyatı içindedir. Sonraki heryıl bu ücret ödenecektir.

FeCommerce E-ticaret sistemi satın alındıktan sonra, destek personelimiz her zaman yanınızda olup telefonla size mesai saatleri içerisinde destek verecektir.

Microsoft Teknolojileri tam olarak kullanılmakta olup, 5000 den fazla mühendisle Microsoft markasının huzurunu yaşamanızı hedefliyoruz. Uptime 99,9 olup, bulut teknolojisini tercih eden siz değerli müşterilerimize Microsoft un tamamen kendinin hizmet verdiği %100 garantili bulut saklama alanlarında tam güvenli ve tam hızlı olarak hizmet verilmektedir.

Kredi Kart yani sanal pos ödemelerinde Bankalar Birliğinin ortak girişimi olan BKM Express ile anında tüm banka kredi kartları ile tam güvenli alışverişe başlayabilirsiniz.

Ayrıca Kapıda ödeme seçeneği ile ürününüz alıcınıza teslim adildiği sırada ödemenizi alabilirsiniz.

Dilerseniz yönetim panelinden IBAN ve Banka Hesap Bilgilerinizi girerek Havale/EFT ile ödemelerin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

BKM Express ile %100 tam güvenlik sağlanmaktadır. Eski teknolojiler gibi kredi kart bilgileri tutma işlemi kesinlikle yoktur.

Tasarım Değiştirici

Tasarım Renkleri Üst Bölüm Renk Seçimi Yerleşim Biçimi Dikdöertgen Biçimi İçin Seçimler